Замовляли коляску для ляльки. Продавець швидко зв'язався і відправив. Ціна актуальна, товар був у наявності. Коляска велика, колір яскравий, гарної якості. Дитина у захваті. Рекомендую
Іван Б.
Нейтрально
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Самокат непоганий як для підробки,але проблеми є.Фото не відповідає реальності,по швидкості вон їде не 40км а 50км (це плюс якщо що),в моїй тушці 93кіло він справляється на ура,і також проблема за яку хотів би поскаржитись не працюють поворотники,не сказати що вони потрібні але не приємно.
Іван
примітка,написав продавцю за поворотники,повний ігнор,якщо плануєте замовити данний самокат оберіть іншого продавця
Ірина З.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Відповідає фото та опису , дуже сподобалось, дитина грається , поки боїться спиратися та штовхати бо не впевнено стоїть ще на ніжках , але скоро я думаю спробує ! Дякую продавцеві !
Євгенія Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Лидия Р.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Елена З.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
На сайті було позначено,що товар є в наявності,а в результаті замовлення було скасовано через те що товару не має.Потрібно давати на сайті вірну інформацію,навіщо тоді працює людина,яка елементарно не слідкує за достовірністю своєї роботи. Це в його пріоритетах,щоб людина купила його товар і порекомендувала його.А в кінцевому результаті тільки витрачений час і не задоволення його роботою
Комментарий продавца
Олена , вибачте за незручності , але такі ситуації, що товар закінчується були , є і будуть . Коли в магазині 10000 позицій , то слідкувати за наявністю похвилинно не так вже в просто як вам може здатися… Для вашої зручності менеджер на звʼязку в робочий час і ви за 1 хвилину можете уточнити наявність зателефонувавши.
Замовляли коляску для ляльки. Продавець швидко зв'язався і відправив. Ціна актуальна, товар був у наявності. Коляска велика, колір яскравий, гарної якості. Дитина у захваті. Рекомендую
Самокат непоганий як для підробки,але проблеми є.Фото не відповідає реальності,по швидкості вон їде не 40км а 50км (це плюс якщо що),в моїй тушці 93кіло він справляється на ура,і також проблема за яку хотів би поскаржитись не працюють поворотники,не сказати що вони потрібні але не приємно.
примітка,написав продавцю за поворотники,повний ігнор,якщо плануєте замовити данний самокат оберіть іншого продавця
Відповідає фото та опису , дуже сподобалось, дитина грається , поки боїться спиратися та штовхати бо не впевнено стоїть ще на ніжках , але скоро я думаю спробує ! Дякую продавцеві !
На сайті було позначено,що товар є в наявності,а в результаті замовлення було скасовано через те що товару не має.Потрібно давати на сайті вірну інформацію,навіщо тоді працює людина,яка елементарно не слідкує за достовірністю своєї роботи. Це в його пріоритетах,щоб людина купила його товар і порекомендувала його.А в кінцевому результаті тільки витрачений час і не задоволення його роботою
Олена , вибачте за незручності , але такі ситуації, що товар закінчується були , є і будуть . Коли в магазині 10000 позицій , то слідкувати за наявністю похвилинно не так вже в просто як вам може здатися…
Для вашої зручності менеджер на звʼязку в робочий час і ви за 1 хвилину можете уточнити наявність зателефонувавши.
Швидко, якісно.