
Велосипед гірський двоколісний однопідвісний на алюмінієвій рамі Crosser Scorpio 26 дюймів 17" рама жовтогарячий
- Немає в наявності
- Код: Scorpio 26-1
11 047 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед гірський двоколісний однопідвісний на алюмінієвій рамі Crosser Scorpio 26 дюймів 17" рама жовтогарячий
Crosser Scorpio 26 має легку керованість і чудову маневровість завдяки алюмінієвому сплаву рами. Модель обладнана дисковими гальмами, які не забиваються брудом і не збільшують гальмівний шлях у негоду. А зручність для пересування перетятою місцевістю забезпечать регульоване сідло й антиковзні ручки керма.
Передня амортизована вилка допомагає розвантажити руки завдяки поглинанню вібрацій. Гірський велосипед обладнаний переключателями скоростей Shimano і подвійним ободом коліс, що робить транспортний засіб більш міцним і стійким від пошкоджень під час їзди нерівностями.
Велосипед вирушає в зібраному вигляді на 75%
Основні характеристики:
Виробник: Crosser
Стать унісекс
Тип велосипеда: Гірський MTB
Вікова група: Для дорослих
Діаметр колеса/диска: 26"
Розмір рами: 17"
Заднє гальмо: Дискове механічне
Матеріал виготовлення рами: Алюмінієвий сплав
Кількість коліс велосипеда 2
Тип амортизації Передній
Переднє гальмо Дискове механічне
Кількість швидкостей: 21.0
Форм фактор рами: Цілісна
Конструкція вилки: Пружинно-еластомірна
Надувні колеса Так
Вага: 15 кг
Максимальна вага: 135.0 (кг)
Каретка: Kenli bearing B.B set
Передний переключатель: SHIMANO TZ36
Підсідельний штир: ALLOY STEM AHEAD
Втулки: STEEL HUB 6 HOLE DISC BRAKE USE WITH QR
Винос: ALLOY OVER SIZE
Тормозa: SPARKLE DISC BRAKE
Шатуни: TOPWHEEL 24/34/42T Al Crank
Касета: SHIMANO TZ27
Задний переключатель: SHIMANO TY306
Кермова колонка: NECO THREADLESS TYPE
Ободи: ALLOY DOUBLE RIM
Вилка: MODE MD-728K SIZE 38 LEG
Манетки: SHIMANO EF51 21S
Рама: AL 6061
Переваги моделі:
Стильний дизайн;
Міцна та легка сталева рама;
Надійні дискові гальма;
Амортизаційна вилка.
Подвійний посилений обід
Обладнання SHIMANO TOURNEY (манетки + задня перекидка)
Каретка-бочка на промислових підшипниках! (дуже надійний варіант!)
В наявності кольори (тисни на картинку для переходу):
Інші моделі велосипедів ви можете подивитися натиснувши ↓
ЧОМУ ВАРТО КУПУВАТИ У НАС:
- ШВИДКА ДОСТАВКА у Ваше місто Новою Поштою (1-2 дні);
- МИ НЕ ВИМАГАЄМО ПЕРЕДОПЛАТИ! Оплата проводиться під час отримання й огляду товару на пошті!
- РЕАЛЬНІ ФОТОГРАФІЇ.
- МИ ВІДКРИТИ ДЛЯ СПІЛКУВАННЯ та з радістю відповімо на всі ваші запитання
— ПОВЕРНЕННЯ АБО ОБМІН товару упродовж 14 днів.
Регион доставки:
Вся неокупована кацапами територія України
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crosser |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 15 кг |
| Вікова група | З 12 років |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Максимальна вага | 135 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 17" |
| Зріст велосипедиста | 160-175 |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Помаранчевий |
| Додаткові характеристики | |
| Конструкція рульової колонки | Неінтегрована |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Педали | Платформні |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Кермо | З підйомом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двоколісний Велосипед гірський | Двоколісний Велосипед гірський |
| Велосипед гірський двоколісний Crosser Scorpio 26 | Велосипед гірський двоколісний Crosser Scorpio 26 |
| Гірський велосипед | Гірський велосипед |
- Ціна: 11 047 ₴







