
Дитяча музична карусель мобіль на ліжечко "Зоряні сни" HB 0015 проєкція зоряного неба світлове шоу
- В наявності
- Код: HB 0015
1 411 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча музична карусель мобіль на ліжечко "Зоряні сни" HB 0015 проєкція зоряного неба світлове шоу
Такий гарний незвичайний мобіль стане справжнім помічником мами маленького карапуза під час укладання спати. Мобіль від "Зоряні сни" виконує також функцію приліжкового нічника з м'яким, приглушеним світлом.
Карусель вміє проєктувати на стелю малюнок зоряного неба. Також, мобіль вміє відтворювати приємні заспокійливі мелодії, які прискорять засинання дитини.
Особливості:
іграшки, що обертаються, заспокоюють і розслаблюють увагу;
приємні мелодії налаштовують на сон;
є регулювання гучності;
проєктор створює зоряне небо на стелі;
універсальне кріплення підійде для будь-якого ліжечка.
Характеристики:
Живлення: 3 батарейки типу АА (до комплекту не входять)
Вік: 0+
Паковання: коробка
Розмір упаковки: 58- 38,5- 15 см
Весь каталог розвивальних килимків ви можете подивитися натиснувши
↓↓↓
Регион доставки:
Києв, Одеса, Харків, Дніпр, Запоріжжя, Львів, Кривой Рог, Ніколаєв, Маріополь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Чернігови, Черкаси, Хмельницький, Житомир, Червці, Суми, Рівное, Івано-Франковськ, Кропінієвський, Кременчуг, Тернополь, Луц, Біла Церква, Мелітополь, Ужрород, Нікополь, Слав'янськ, Бердянськ, Павлоград, Бровани, Каменець-Подольський, Александрія й багато інших
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | З народження |
| Стан | Новий |
| Тип | Мобіль для ліжечка |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 150 мм |
| Довжина упаковки | 580 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 385 мм |
- Ціна: 1 411 ₴



