
Велосипед шосейний двоколісний на алюмінієвій рамі Crosser XC 500 28" рама 20" чорний
- Немає в наявності
- Код: XC 500 28-1
11 454 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед шосейний двоколісний на алюмінієвій рамі Crosser XC 500 28" рама 20" чорний
Шосейний фітнес велосипед Crosser XC 500 28" — прекрасний варіант для швидкісного катання містом, велодоріжкам і шосе.
Велосипед вирушає в зібраному вигляді на 75%
Основні характеристики:
Виробник Crosser
Стать Унісекс
Тип велосипеда Перегоновий/шосейний
Розмір рами 20"
Матеріал виготовлення рами Алюмінієвий сплав
Діаметр колеса/диска 28"
Переднє гальмо Обідній механічний
Заднє гальмо Обідній механічний
Форм фактор рами Цілісна
Колір Чорний
Конструкція вилки Жорстка
Вікова група Від 12 років
Надувні колеса Да
Кількість коліс велосипеда 2
Максимальна вага 120 кг
Рост велосипедиста 185-195
Рік випуску 2021
Рама: Алюмінієва, розмір 20
Вага велосипеда: 13,2кг
Дуали: SHIMANO Tourney
Задня перекидка: SHIMANO Tourney
Передня перекидка: SHIMANO Tourney
Ведуча група: шатуни алюмінієві
Втулки: алюмінієві литі на шарах
Покришки: KENDA
Гальмо: Механічний V-brake
Переваги моделі:
Велика кількість передач 14 шт.
Міцна та легка алюмінієва рама;
Надійні дискові гальма;
В наявності кольори (тисни на картинку для переходу):
Інші моделі велосипедів ви можете подивитися натиснувши ↓
ЧОМУ ВАРТО КУПУВАТИ У НАС:
- ШВИДКА ДОСТАВКА у Ваше місто Новою Поштою (1-2 дні);
- МИ НЕ ВИМАГАЄМО ПЕРЕДОПЛАТИ! Оплата проводиться під час отримання й огляду товару на пошті!
- РЕАЛЬНІ ФОТОГРАФІЇ.
- МИ ВІДКРИТИ ДЛЯ СПІЛКУВАННЯ та з радістю відповімо на всі ваші запитання
— ПОВЕРНЕННЯ АБО ОБМІН товару упродовж 14 днів.
Регион доставки:
Києв, Одеса, Харків, Дніпр, Запоріжжя, Львів, Кривой Рог, Ніколаєв, Маріополь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Чернігови, Черкаси, Хмельницький, Житомир, Червці, Суми, Рівное, Івано-Франковськ, Кропінієвський, Кременчуг, Тернополь, Луц, Біла Церква, Мелітополь, Ужрород, Нікополь, Слав'янськ, Бердянськ, Павлоград, Бровани, Каменець-Подольський, Александрія й багато інших
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crosser |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | З 12 років |
| Діаметр колеса/диска | 28" |
| Задні гальма | Ободний механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 20" |
| Зріст велосипедиста | 170-185 |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гоночний/шосейний |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Конструкція рульової колонки | Неінтегрована |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Педали | Платформні |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Кермо | З підйомом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двоколісний Велосипед гірський | Двоколісний Велосипед гірський |
| Гірський велосипед | Гірський велосипед |
- Ціна: 11 454 ₴










