
Надувний дитячий басейн Intex 57180 (203х158х48 см)
- В наявності
- Код: Intex 57180
1 354 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний дитячий басейн Intex 57180 (203х158х48 см)
Ідеальний варіант для спекотних літніх днів. Якщо ви маєте заміський будинок — тоді ця надувна іграшка стане порятунком від літньої спеки та веселою забавою для ваших малюків. Басейн — це багато годин веселих ігор у воді. Його можна використовувати як для дому, так і на вулиці. Він складається з двох надувних кілець, широких бічних стінок і міцного вінілу. Також він має зливний клапан для зручного спуску води.
Характеристики:
Розмір басейну: 203x152х48 см.
Матеріал: Високоякісний вініл.
Товщина: 0,30 мм.
Місткість води: 540 л.
Є зливний клапан.
Весь каталог басейнів ви можете подивитися натиснувши
↓↓↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
Регион доставки:
Києв, Одеса, Харків, Дніпр, Запоріжжя, Львів, Кривой Рог, Ніколаєв, Маріополь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Чернігови, Черкаси, Хмельницький, Житомир, Червці, Суми, Рівное, Івано-Франковськ, Кропінієвський, Кременчуг, Тернополь, Луц, Біла Церква, Мелітополь, Ужрород, Нікополь, Слав'янськ, Бердянськ, Павлоград, Бровани, Каменець-Подольський, Александрія й багато інших
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Висота | 48 см |
| Довжина | 203 см |
| Об`єм | 540 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 152 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Надувний басейн | Надувний басейн |
| Сімейний басейн | Сімейний басейн |
| Сімейний надувний басейн | Сімейний надувний басейн |
- Ціна: 1 354 ₴






