
Дитячий музичний розвивальний столик Hola E 8999 Розвивальний центр для дітей Іграшка для розвитку малюка
- В наявності
- Код: 104107
2 488 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий музичний розвивальний столик Hola E 8999 Розвивальний центр для дітей Іграшка для розвитку малюка
Ігровий музичний столик E8999 від виробника якісних дитячих іграшок "Hola" являє собою неймовірно цікаву локацію для розвивального та творчого дозвілля Вашого малюка!
Модель виготовлена з високоміцного первинного пластику та пофарбована в приємні пастельні кольори. Столик обладнаний безліччю захопливих ігор, рухомими деталями, барвистими малюнками та об'ємними кнопками.
У розпорядженні крихітки буде відразу цілих 6 ігрових зон, які сприяють розвитку певних навичок:
4 клавіші піаніно відтворюють ноти до, ре, ми, фа, а під час повторного натискання на клавіші звучать звуки тварин і весела мелодія в такт звукам;
лійка у формі строкатих квіточок, під час закидання кульки відтворює кумедні звуки та приємні дитячі мелодії;
пальчиковий мінілабіринт із рельєфними намистинами різних форм і розмірів;
шестерні, що обертаються, розкривають і закривають яскравий бутон квіточка, а також активують звуки нот, і приємну мелодію;
обертова різнобарвна кулька з гремним елементом;
гра стукачка "Крокодильчик" під час закидання кульки відтворюється веселі пісеньки.
У разі потрапляння м'ячиків до центральної воронки також відтворюються різноманітні дитячі мелодії.
Усі функції супроводжуються світловими ефектами миготливих лампочок.
З таким музичним центром розваги будуть спрямовані не тільки на тренування дрібної моторики ручок, але й на розвиток логічного мислення, розширення фантазії, а також підняття настрою малюка, який із задоволенням проводитиме час за цим чудовим столиком.
Комплектація:
ігрова панель;
4 ніжки;
3 різнобарвні кульки;
знімні ігрові елементи;
доповнина інструкція зі збирання англійською мовою.
Весь каталог розвивальних іграшок ви можете подивитися натиснувши
↓↓↓
Регион доставки:
Вся неокупована кацапами територія України
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hola |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Розвиваючий столик |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 423 мм |
| Довжина упаковки | 536 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 168 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий розвиваючий центр | Дитячий розвиваючий центр |
| Розвиваючий центр для дитини | Розвиваючий центр для дитини |
- Ціна: 2 488 ₴









