
Надувне двоспальне ліжко диван Intex 66552 ліжко трансформер 224x203x66 см
- В наявності
- Код: 66552
3 295 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувне двоспальне ліжко диван Intex 66552 ліжко трансформер 224x203x66 см
Надувний велюровий диван Intex 66552 виготовлений із м'якого та легкого в догляді матеріалу. Розкладний, може використовуватися як для сидіння і місце для сну. Ідеально підходить для дачі, кемпінгу, а також удома, якщо у вас багато гостей. Крім того, у цій моделі є два отвори для напоїв. Надувається звичайним двотактним насосом (не входить до комплектації). Клапан слугує як для надування, так і для випуску повітря.
Характеристики:
Внутрішня будова;
Технологія (внутрішня система): технологія Wave BeamTM, одношаровий ПВХ;
Конструкція: поздовжня, вертикально-балкова конструкція «Wave Beam»;
Максимальне навантаження: 200 кг;
Щільність матеріалу: 0.53 мм;
Покриття: флоковане;
Товщина покриття: 0. 38.
Клапан: силіконовий;
Кількість місць: 2-місний;
Колір: сірий;
Ширина: 224 см;
Довжина: 203 см;
Висота: 66 см.
Весь каталог надувних щільностей ви можете подивитися тут
↓↓↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
Регион доставки:
Києв, Одеса, Харків, Дніпр, Запоріжжя, Львів, Кривой Рог, Ніколаєв, Маріополь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Чернігови, Черкаси, Хмельницький, Житомир, Червці, Суми, Рівное, Івано-Франковськ, Кропінієвський, Кременчуг, Тернополь, Луц, Біла Церква, Мелітополь, Ужрород, Нікополь, Слав'янськ, Бердянськ, Павлоград, Бровани, Каменець-Подольський, Александрія й багато інших
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Темно-сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.9 кг |
| Довжина | 2240 мм |
| Ширина | 2030 мм |
| Комплектація | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двоспальне ліжко надувне | Двоспальне ліжко надувне |
| Надувне ліжко | Надувне ліжко |
- Ціна: 3 295 ₴








