
Дитяча музична розвивальна іграшка Battat Котофон BX2004C4Z
- В наявності
- Код: BX2004C4Z
1 647 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча музична розвивальна іграшка Battat Котофон BX2004C4Z
Музична іграшка МІНІ-КОТОФОН — чудовий подарунок, щоб познайомити зі світом музики найменших. Разом із кумедним котом легко та весело вчитися грати на своєму першому піаніно. А ще можна творити кумедні мелодії! М'яу-м'яу, вогні! В іграшці є 2 режими гри: звуки піаніно та смішні котячі звуки! Вчіться створювати свої перші мелодії!
Кумедний котик програє 10 різних пісень. Можна слухати та вчитися грати! 9 великих клавіш піаніно ідеально підходять для дітей. А ще вони світяться!
Тільки подивитися на ці яскраві вогники!
Іграшка дуже компактна: її зручно тримати дитячим ручкам, а ще легко брати із собою в гості, щоб показати талант малюка!
Батьки будуть щасливі дізнатися, що паковання 100% підлягає переробці.
Музична іграшка допоможе в розвитку музичного слуху сенсорного розвитку дрібної моторики когнітивних здібностей.
Розвивальні іграшки Battat: Будь музичним. Будь веселим. Будь собою!
Розмір іграшки — 28х3,5х16 cm.
Живлення — 3 батарейки АА входять до комплекту.
Рекомендовано для дітей від 6 місяців.
Весь каталог розвивальних іграшок ви можете подивитися натиснувши
↓↓↓
Регион доставки:
Києв, Одеса, Харків, Дніпр, Запоріжжя, Львів, Кривой Рог, Ніколаєв, Маріополь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Чернігови, Черкаси, Хмельницький, Житомир, Червці, Суми, Рівное, Івано-Франковськ, Кропінієвський, Кременчуг, Тернополь, Луц, Біла Церква, Мелітополь, Ужрород, Нікополь, Слав'янськ, Бердянськ, Павлоград, Бровани, Каменець-Подольський, Александрія й багато інших
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Battat |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Піаніки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Помаранчевий |
| Розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитяча музична розвивальна іграшка | Дитяча музична розвивальна іграшка |
- Ціна: 1 647 ₴







