
Іграшка на присоску Kiddieland Розумне кермо 58305
- В наявності
- Код: 58305
1 411 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка на присоску Kiddieland Розумне кермо 58305
Іграшка на присоску Kiddieland (Кідділенд) Розумне кермо допоможе вашій дитині відчути себе справжнім водієм.
Основні переваги:
коли вмикається ключ запалювання, чутно звук мотора та поворотників
іграшка навчає правил поведінки на дорозі, пристрою автомобіля, розповідає про кольори світлофора
веселі пісеньки та віршики українською мовою потішать вашу дитину
кермо легко кріпиться до будь-якої рівної поверхні за допомогою присоска
є безпечне дзеркало
Характеристики
Розміри упакування: 16,5х20х22 см
Вага: 600 г
Матеріал: пластик
Живлення: батарейки типу АА — 2 шт. (входять до комплекту)
Весь каталог розвивальних іграшок ви можете подивитися натиснувши
↓↓↓
Регион доставки:
Києв, Одеса, Харків, Дніпр, Запоріжжя, Львів, Кривой Рог, Ніколаєв, Маріополь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Чернігови, Черкаси, Хмельницький, Житомир, Червці, Суми, Рівное, Івано-Франковськ, Кропінієвський, Кременчуг, Тернополь, Луц, Біла Церква, Мелітополь, Ужрород, Нікополь, Слав'янськ, Бердянськ, Павлоград, Бровани, Каменець-Подольський, Александрія й багато інших
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kіddіeland |
| Вага | 600 г |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 220 мм |
| Довжина упаковки | 165 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Іграшкове кермо на присосках | Іграшкове кермо на присосках |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 1 411 ₴




