
Дитяча розвивальна іграшка Пірамідка мавпочка Kiddieland 57620
- В наявності
- Код: 57620
705 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча розвивальна іграшка Пірамідка мавпочка Kiddieland 57620
Розвивальна іграшка — пірамідка Мавпочка Kiddieland 57620. Розвивальна іграшка — ПірАМІДКА ОБЕЗЯЯНКА потішить не тільки яскравими кольорами, але й милою мавпочками, яка виглядає з верхівки пірамідки. З нею так весело грати! Функціонал: 4 яскраві кільця весело та цікаво збирати в пірамідку. Пірамідку можна використовувати як неваляйку.
Гра з пірамідкою розвиває дрібну моторику, сприйняття простору та координацію. А також допомагає розвивати розуміння форми, кольору та розміру. Іграшка виготовлена з пластику високої якості. У наборі: 4 різнобарвні кільця й мордочка мавпочки. Рекомендовано для дітей віком від 12 місяців.
Вік: 1-2 роки
У комплект входить: 4 різнобарвні кільця, основа з мавпкою
Паковання: демонстраційно-відкрита
Вага в упаковці: 0,25 кг
Розмір в упаковці: 12,9х12,9х19,3 см
Весь каталог розвивальних іграшок ви можете подивитися натиснувши
↓↓↓
Регион доставки:
Вся неокупована кацапами територія України
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kіddіeland |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Пірамідка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Вага | 250 г |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 193 мм |
| Довжина упаковки | 129 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 129 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитяча іграшка пірамідка | Дитяча іграшка пірамідка |
- Ціна: 705 ₴



