
Розвивальна іграшка Мультицентр українською мовою зі світловим ефектом Kiddieland 54932
- В наявності
- Код: 54932
2 941 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвивальна іграшка Мультицентр українською мовою зі світловим ефектом Kiddieland 54932
Ігровий центр Kiddieland озвучений українською мовою. Справжній Мультицентр для навчання та ігор. Центр круглої форми, розділений на шість секторів, кожен із яких навчить малюка чогось нового, а зверху лабіринт із намистинками та маленькими фігурками — паровозик, метелики, машинки, тваринки. Сектора різних кольорів із кнопочками, видають звуки та світяться
Граючи з цим чудовим Мультицентром, Ваша дитина познайомиться із совою-годинником і розпорядком дня, різними музичними інструментами, комп'ютером із геометричними формами, вивчить 3 народні пісеньки та кілька віршів.
Характеристика:
дрібна моторика
сенсорика
мова
пам'ять
логика
кругозор
музичний слух
емоційне сприйняття.
Дізнавайтеся світ із дивовижним мультицентром!
Паковання презентаційно відкрите.
Живлення: 3 батарейки АА (входять до комплекту).
Розмір іграшки: 34x25x24 см.
Весь каталог розвивальних іграшок ви можете подивитися натиснувши
↓↓↓
Регион доставки:
Вся неокупована кацапами територія України
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kіddіeland |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Уникуб |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитяча іграшка мультикуб | Дитяча іграшка мультикуб |
- Ціна: 2 941 ₴




