
Дитячий ігровий набір магазин Limo Toy 661-79 Візок із продуктами
- Немає в наявності
- Код: 661-79
1 647 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий ігровий набір магазин Limo Toy 661-79 Візок із продуктами
Ігровий набір Bambi 661-79 Дитячий супермаркет зробить гру Вашої дитини в магазин ще цікавішою. Прекрасна гра для дому, вулиці, саду. У таку гру можна грати як одному, так і з друзями. Ваша донечка зможе самостійно займатися господарськими справами.
Характеристики:
функції: каса відкривається;
розмір магазина: 46х82х36 см;
розмір коробки: 46х71х11,5 см.
У комплекті: кошик; монети; гірі; кошик для продуктів; картки.
Продукти в наборі: морква; перець; банан; лимон; спаржа; виноград; апельсин; баклажан; яйця
Паковання: Коробка
Для дітей: від 3 років
Весь каталог ігрових наборів ви можете подивитися, натиснувши ↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 340 мм |
| Довжина | 820 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий ігровий набір | Дитячий ігровий набір |
| Ігровий набір | Ігровий набір |
- Ціна: 1 647 ₴




