
Дитячий ігровий набір магазин 922-01A Каса продукти світло-звук 47 предметів
- В наявності
- Код: 922-01A
1 624 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий ігровий набір магазин 922-01A Каса продукти світло-звук 47 предметів
Ваша дитина обожнює крутитися з вами на кухні, поки ви готуєте, миєте посуд і займаєтеся домашнім господарством — тоді ігровий набір стане для нього прекрасним і дуже корисним подарунком.
Гра на кухні в плити становить серйозну небезпеку для здоров'я маленьких діток, саме тому були створені захопливі ігрові набори, які імітують кухонну техніку, роблячи гру пізнавальною та веселою.
Кухня являє собою прекрасно деталізований ігровий набір, що складається з:
Прилавка 51-21-82 см
Сканера зі звуковими та світловими ефектами
Каса
Вітрина
Кошик
Набір продуктів;
Всього в наборі 47 аксесуарів
Кухня стане ідеальним подарунком для ваших діток, який підготує їх до дорослого життя, навчить користуватися іграшковими побутовими приладами та сприятиме розвитку акуратності, господарності та дрібної пальчикової моторики.
Весь каталог ігрових наборів ви можете подивитися, натиснувши ↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий ігровий набір | Дитячий ігровий набір |
| Ігровий набір | Ігровий набір |
- Ціна: 1 624 ₴


