
Дитяча інтерактивна машинка Hola 796 Шкільний автобус
- В наявності
- Код: 796
1 058 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча інтерактивна машинка Hola 796 Шкільний автобус
Чудова яскрава іграшка у формі автобуса зі звуковими ефектами навчить дитину нових навичок, а також подарує безліч захопливих ігор. Колеса в автобуса обертаються, у кабіні водія розташовані фігурки, а з боків розміщені різні ігрові елементи:
на даху автобуса натискайте на кнопки різних форм поряд із тваринами, щоб послухати, як вони кажуть;
листаєте сторінки книжки, розташованої збоку, щоб спостерігати, як змінюються емоції в мордочок;
крутіть шестерні, адже вони так весело гавкають;
зателефонуйте в дзвінок і відкрийте дверцята — картинка щоразу змінюватиметься;
під час повороту валика на капоті картинки починають світитися й грає одна з 10 мелодій;
під час натискання на кнопку над лобовим склом звучить дитяча пісенька;
фігурки водія та пасажирів погойдуються в такт руху;
автобус рухається в автоматичному режимі, об'їжджаючи перешкоди.
Тип батарейок АА Кількість батарейок 3
Розмір — 30-17-14 см
Весь каталог розвивальних іграшок ви можете подивитися натиснувши
↓↓↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий розвиваючий центр | Дитячий розвиваючий центр |
| Розвиваючий центр для дитини | Розвиваючий центр для дитини |
- Ціна: 1 058 ₴









