
Дитяча розвивальна іграшка Hola E9999C Музична іграшка барабан
- В наявності
- Код: E9999C
1 529 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча розвивальна іграшка Hola E9999C Музична іграшка барабан
Монітор, що танцює, із вбудованими функціями пісні та танцю. Є два режими, нерухомий режим і танцювальний режим. Ударте по барабану, щоб зіграти одну з трьох вбудованих пісень або додати звукові ефекти. Є барвисті вогні та безліч інших функцій, якими дитина може насолоджуватися та гратися.
Може танцювати на одному місці та махати крилами.
На пластику барабана спалахують різнобарвні вогники.
Ідеальний подарунок для будь-якого випадку.
Живлення від 4 батарейок АА 1,5 В (не входять до комплекту).
Розміри продукту: 22 х 18 х 21 см.
Розміри упакування: 22 x 18 x 21 см.
Весь каталог іграшок для немовлят ви можете подивитися натиснувши ↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hola |
| Вікова група | Від 2 років |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Барабан |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Діаметр | 210 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Музична іграшка | Музична іграшка |
- Ціна: 1 529 ₴










