
Дитяча розвивальна іграшка будиночок Hola E935 Музична іграшка ігровий майданчик
- В наявності
- Код: E935
1 529 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча розвивальна іграшка будиночок Hola E935 Музична іграшка ігровий майданчик
Музична іграшка «Дитячий сад» Е 935 тішитиме Вашого малюка веселою музикою, підсвіткою, кумедними звуками, яскравими кольорами та цікавими новими знаннями.
Гра оформлена в стилі дитячого садка, з красивими, яскравими карусельками та різноманітними предметами для навчання звірят. Каруселі обладнані звуковими ефектами. А сам будиночок обладнаний трьома великими кнопками, які так зручні під час натискання маленькими дитячими ручками. Натискаючи ці кнопки, можна вмикати веселі дитячі мелодії, кумедні звуки та вибирати звуки тварин. Також до комплекту входять 2 фігурки тварин, овечка та ведмежатко.
Ця іграшка сприяє розвитку в дитини пам'яті, уяви, сенсорики та дрібної моторики.
Працює іграшка від 3 батарейок 1.5 V типу АА (не входять до комплекту).
Весь каталог іграшок для немовлят ви можете подивитися натиснувши ↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hola |
| Вікова група | Від 3 років |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Музична іграшка | Музична іграшка |
- Ціна: 1 529 ₴





