
Велосипед гірський двоколісний двопідвісний на алюмінієвій рамі Crosser dream 26" рама 16.5" Червоний
- Немає в наявності
- Код: dream 26
9 415 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед гірський двоколісний двопідвісний на алюмінієвій рамі Crosser dream 26" рама 16.5" Червоний
Двопідвісний велосипед Crosser Dream 26 поєднує в собі чудовий і сучасний дизайн, а також надійне обладнання Shimano високого рівня.
Рама велосипеда виготовлена з алюмінієвого сплаву за технологією гідроформінгу, що забезпечує надійність, практичність, легкість у русі та чудовий зовнішній вигляд. На велосипед встановлена амортизаційна вилка нового покоління, яка пом'якшуватиме всі нерівності дороги завдяки ходу у 80 мм. Надійні гальма зупинять у будь-якій ситуації. Спеціальна шина засяє будь-яку поверхню й легко подолає найскладніший маршрут!
Велосипед вирушає в зібраному вигляді на 75%
Основні характеристики:
Рама: Алюмінієва із заднім амортизатором, розмір 16,5
Вилка: пружинно-еластомірна
Моноблоки: SHIMANO ALTUS
Задня перекидка: SHIMANO Tourney
Передня перекидка: SHIMANO Tourney
Покришки: COMPASS
Гальмо: дисковий механічний REPUTE 160mm
Переваги моделі:
Стильний дизайн;
Міцна та легка алюмінієва рама;
Надійні дискові гальма;
Амортизаційна вилка.
Подвійний посилений обід
Колір на вибір: (натискай на картинку для переходу)
Інші моделі велосипедів ви можете подивитися натиснувши ↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crosser |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 16 кг |
| Вікова група | З 12 років |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 16.5" |
| Зріст велосипедиста | 160-175 |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 75 мм |
| Колір | Червоний |
| Додаткові характеристики | |
| Конструкція рульової колонки | Неінтегрована |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Педали | Платформні |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Кермо | З підйомом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двоколісний Велосипед гірський | Двоколісний Велосипед гірський |
| Гірський велосипед | Гірський велосипед |
- Ціна: 9 415 ₴








