
Дитяче піаніно-синтезатор J93-01 на ніжках зі стільчиком
- В наявності
- Код: J93-01
1 647 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяче піаніно-синтезатор J93-01 на ніжках зі стільчиком
чудовий музичний подарунок для Вашого юного подарунка. Допоможе розвинути фантазію та навички співу, слухову та зорову пам'ять, поліпшити моторику рук і уважність. Головні переваги цієї моделі:
піаніно 25 клавіш
підсвічування,
підставка для нот також є дзеркалом, безпечне малятко може приховуватися в перервах між грою
до комплекту входить стільчик
гучність регулюється;
Паковання: коробка.
Розмір синтезатора: Ш 28 х Д 25 х В 50 см
Живлення: батарейки AA — 3 шт (купуються окремо) або мережевий адаптер (у комплекті).
Розмір коробки: 47,5 х 11,5 х 34,5 см
Рекомендований вік: від 3 років.
Весь каталог ігрових наборів ви можете подивитися, натиснувши ↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Синтезатор |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий синтезатор | Дитячий синтезатор |
| Дитяче піаніно | Дитяче піаніно |
- Ціна: 1 647 ₴









