
Надувний двоспальний матрац Bestway 671BS велюр 203х152х30 см із вбудованим насосом USB
- В наявності
- Код: 671BS
2 096 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний двоспальний матрац Bestway 671BS велюр 203х152х30 см із вбудованим насосом USB
Надувний матрац BestWay 671BS AdventureStTM Insulated Queen Sleeping Pad — це інноваційний надувний матрац, спеціально розроблений для комфортного відпочинку на природі. Завдяки високоякісним матеріалам, утеплювачу та компактності цей матрац стане ідеальним супутником у подорожах, походах або під час кемпінгу.
Характеристики надувного матраца BestWay 671BS:
Виробник: BestWay;
Країна-виробник: Китай;
Можливість використання: у подорожах, походах або під час кемпінгу;
Кількість місць: 2;
Висота ліжка: 22 см. із вбудованою подушкою 30 см;
Довжина в складі: 203 см;
Ширина в складі: 152 см;
Максимальне навантаження: 300 кг;
Система внутрішньої підтримки Tritech® на 44% більше стійка до розтягування, зберігає на 19% більше тиску та на 18% міцніший за ПВХ;
Вбудована подушка;
Внутрішня конструкція: I-BeamTM:
Час закачування 3-4 хв.
Комплектація надувного матраца BestWay 671BS:
Надувний матрац BestWay 671BS;
USB кабель
мішок для зберігання;
Посібник з експлуатації;
Латки для ремонту;
Паковання надувного матраца:
Повноколірна картонна коробка: 1 шт.;
Вага брутто (в упаковці): 9 кг;
Розмір в упаковці: 39*30*145 см.
Весь каталог надувних щільностей ви можете подивитися тут
↓↓↓
Для оформлення замовлення телефонуйте телефонами:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Комплектація насосом | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 300 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Стан | Новий |
| Тип | Надувне ліжко |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Надувне ліжко | Надувне ліжко |
| Надувний матрац | Надувний матрац |
- Ціна: 2 096 ₴






