
Прямокутний сімейний каркасний басейн Intex 26790 (400x200x122 см) зі сходами та фільтр насосом
- В наявності
- Код: Intex 26790
27 070 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прямокутний сімейний каркасний басейн Intex 26790 (400x200x122 см) зі сходами та фільтр насосом
Цей басейн Intex 26790 привабливого сіро-блакитного кольору має дуже зручні місткі розміри. Цей басейн сприятливо вирізняється збільшеною надійністю й підвищеним терміном експлуатації. Він обладнаний міцнішим каркасом, ніж інші моделі басейнів, наприклад, Metal Frame Pool. Стійки каркаса розташовані по периметру басейну під кутом, що й послугувало назвою — Prism Frame Pool (дослівно Призма Каркас Басейн).
Цей каркас легко монтується з міцних сталевих оцинкованих труб. Басейн оптимально розміщується на прямокутних ділянках саду або дачних газонах. У складеному упакованому вигляді басейн дуже компактний, що сприятливо для його транспортування. Басейн можна встановити в будь-якому відповідному рівному місці, зокрема на пляжі.
Характеристики:
Розміри: 400x200x122 см
Об'єм: 8 418 л за 90% заповнення
Фільтр-насос #28604 — 2006 л/год
Драбина із системою захисту від дітей
Комплектація:
Басейн
Картриджний насос Intex 28604 2006 л/год
Драбина
Адаптер для зливання води
Набір для під'єднання
Заглушки до виходів під фільтрацію
Переваги моделі:
Процес складання басейну до наповнення водою займає 45-60 хвилин
До комплекту входять сходи та фільтр-насос
Басейн виготовлений з особливого міцного тришарового ПВХ
Весь каталог басейнів ви можете подивитися натиснувши
↓↓↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
Регион доставки:
Вся неокупована кацапами територія України
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Вага | 88.1 кг |
| Висота | 122 см |
| Довжина | 400 см |
| Об`єм | 8418 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 200 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркасний басейн | Каркасний басейн |
| Каркасний басейн Intex | Каркасний басейн Intex |
| Каркасний басейн для дому | Каркасний басейн для дому |
- Ціна: 27 070 ₴





