
Велосипед гірський двоколісний однопідвісний алюмінієвий Profi G26BELLE 26 дюймів рама 17" Малиновий
- Немає в наявності
- Код: G26BELLE A26.1
9 415 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед гірський двоколісний однопідвісний алюмінієвий Profi G26BELLE 26 дюймів рама 17" Малиновий
Спортивний велосипед 26 дюймів Profi G26BELLE — чудово підходить для щоденних поїздок в умовах міста, такий велосипед стане бажаним придбанням для поціновувачів велопрогулянок, ця модель потішить користувача високою маневровістю й легкістю керування, завдяки алюмінієвій рамі він має , але водночас вирізняється високою міцністю.
Велосипед 26д. Profi G26BELLE - обладнаний якісними й безвідмовними гальмами, що дають змогу швидко зробити зупинку, ця модель має все необхідне для комфортної й безпечної їзди, він обладнаний надувними гумовими колесами великого діаметра та передньою амортизаційною вилкою.
Спортивний велосипед 26 дюймів Profi G26BELLE-має 21 швидкість, завдяки чому ви зможете легко долати гірки та підйоми, ця модель має зручне регульоване за висотою сидіння для парків. комплекті передбачена підніжка.
.Характеристики:
Стана виробник: Китай
Виробник: Profi
Серия: BELLE
Категорія: MTB
Розмір колеса: 26"
Рама: MTB алюмінієвий, 17"
Вилка: LANTU, сталь, пружинно-еластомірного типу
Колеса: WD COMPASS, 26Х2,10 (54-559), INFLATE TO 40-60 PSI,(2,8-4,1 BAR/280-415KPA)
Гальма: XUQIYE, дискові механічні, алюміній
Трансмісія: SHIMANO TOURNEY ST-EF500 L3/R7
Перемикач передній: SHIMANO TOURNEY TZ FD-TZ500 TM6T
Перемикач задній: SHIMANO TOURNEY TZ RD-TZ500 TM6T
Шатуни: сталь із пластиковим покриттям
Гальма передні, задні: дискові механічні, алюміній
Ободи: посилені, алюміній
Педалі: метал із пластиковим корпусом
Додатково: катафот — передній, задній, підніжка
Кількість зірок: (передні): 3
Кількість зірок: (задні): 7
Кількість швидкостей: 21
Вага: 14,3 кг
Переваги моделі:
Міцна та легка алюмінієва рама;
Надійні дискові гальма;
Кермо та сидіння регулюються за висотою
Колір на вибір (натискай на картинку для переходу):
Інші моделі велосипедів ви можете подивитися натиснувши ↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | З 12 років |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 17" |
| Зріст велосипедиста | 160-175 |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Рожевий |
| Додаткові характеристики | |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Педали | Платформні |
| Підніжка | Так |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двоколісний Велосипед гірський | Двоколісний Велосипед гірський |
| Гірський велосипед | Гірський велосипед |
- Ціна: 9 415 ₴









