
Дитячий піаніно-синтезатор 8868B на ніжках зі стільчиком
- Немає в наявності
- Код: 8868B
1 294 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий піаніно-синтезатор 8868B на ніжках зі стільчиком
Хочете, щоб Ваша дитина була всебічно розвинена?Тоді потрібно з раннього дитинства обчепити його спеціальними розвивальними іграшками. Дитячі музичні інструменти належать до таких іграшок.
Опанувати музику та отримати багато щасливих емоцій, успішних нових досягнень допоможе дитяче піаніно. Дитячий синтезатор-піаніно безсумнівно зацікавить майбутнього музиканта. Малюк захоплено навчатиметься грати свої перші мелодії, нехай навіть найпростіші. Це найкращий варіант дитячого синтезатора, який стане не тільки корисною для дитини річчю, але й буде дуже комфортним. Піаніно стоїть на підставці, також до нього додається стільчик.
Музичне електронне піаніно необхідне кожній дитині від 3 років. Воно впливає на розвиток, формує уявлення про звуки та ноти, допомагає розвинути слух. Маніпуляції з клавішами активують моторику рук, покращать координацію рухів. Піаніно може програвати мелодії або працювати як звичайний синтезатор.
37 клавіш,
на ніжках,
Розмір 46-20-в55 см,
музика,
мікрофон,
стільчик 21-19-21см,
3 кольори,
працює на батарейці та від мережі через USB кабель
Весь каталог ігрових наборів ви можете подивитися, натиснувши ↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Синтезатор |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Висота | 550 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий синтезатор | Дитячий синтезатор |
| Дитяче піаніно | Дитяче піаніно |
- Ціна: 1 294 ₴








