
Дитячий ігровий набір магазин 668-69 Каса продукти світло-звук 52 предмети
- Немає в наявності
- Код: 668-69
2 059 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий ігровий набір магазин 668-69 Каса продукти світло-звук 52 предмети
У супермаркеті є все необхідне для вдалої торгівлі.
Можна розкласти всі продукти на полички та стелажі.
Набір зроблений із якісного матеріалу! Збирання дуже якісне!
Ваша дитина не захоче залишати гру з цим набором!
Він проводитиме весь свій вільний час із ним!
Ігровий набір містить усе необхідне для гри в супермаркет - продукти, касу з прилавком і сканер (з реалістичними звуковими ефектами).
На прилавку розташовуються зручні полички для продуктів.
Гра з таким набором буде цікавою та захопливою!
Характеристики:
Для дітей від 3 років.
Цей ігровий набір підійде як для хлопчика, так і для дівчинки.
У супермаркеті є все необхідне для вдалої торгівлі.
Можна розкласти всі продукти на полички та стелажі.
Поруч зі стійкою їсти ваги для зважування овочів і фруктів.
Касовий апарат як справжній.
Всього в наборі 65 предметів.
Розмір стійки: 93-50-79 см
Розмір упаковки: 64-46-20 см.
Весь каталог ігрових наборів ви можете подивитися, натиснувши ↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 790 мм |
| Довжина | 930 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий ігровий набір | Дитячий ігровий набір |
| Ігровий набір | Ігровий набір |
- Ціна: 2 059 ₴


