
Дитячий ігровий набір магазин Limo Toy 668-76 Візок із продуктами 47 предметів
- Немає в наявності
- Код: 668-76
2 118 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий ігровий набір магазин Limo Toy 668-76 Візок із продуктами 47 предметів
Дитячий ігровий набір Супермаркет 668-76 з візком у нього входить: Візок, прилавк, касовий апарат, калькулятор, продукти, музикальні та світлові ефекти, працює від батарейок. Усі діти люблять їздити зі своїми батьками за покупками, саме для того, щоб ознайомити малюка з найпростішими словами та значеннями, які стосуються магазинів, гарним подарунком стане цей ігровий набір. Виготовлений із якісних полімерних матеріалів, безпечних для дітей.
Характеристики:
Каса, сканер, продукти, звук, світло
47 предметів
прилавок із полицями та банерами
зчитувач штрих-коду/сканер
термінал + кредитна картка
візок для покупок
паперові гроші
монети
картонне паковання харчових продуктів (наприклад, печиво, солодощі, піца, фруктовий сік)
пластикове паковання харчових продуктів (наприклад, кавовий кухоль, пакетики з цукром, банки із соком, йогурти, молоко)
фрукти (банан, апельсин, манго, яблуко), овочі (морква, артишоки, кукурудза, перець) круасан — багет — яйця
Габаритні розміри дитячого супермаркету:
Висота: 79 см
Ширина: 53 см
Глибина: 34 см
Висота супермаркету до стільниці: приблизно 45 см
Розміри кошика для покупок: висота — 40,5 см, довжина — 33 см, ширина — 20 см
Розміри зчитувача кредитних карток: 10x7x4 см
Розміри зчитувача штрих-коду: 11x5,5x4 см
Потужність: батарейки для зчитувача штрих-коду: 2 x AAA (не входять до комплекту), батарейки для зчитувача кредитних карток: 2 x AA (не входять до комплекту)
Весь каталог ігрових наборів ви можете подивитися, натиснувши ↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 790 мм |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий ігровий набір | Дитячий ігровий набір |
| Ігровий набір | Ігровий набір |
- Ціна: 2 118 ₴





