
Дитячий ігровий набір магазин 922-06A Каса продукти світло-звук 44 предмети
- Немає в наявності
- Код: 922-06A
1 764 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий ігровий набір магазин 922-06A Каса продукти світло-звук 44 предмети
Великий інтерактивний ігровий набір 922-06 В надасть Вашому малюкові унікальну можливість облаштувати продуктовий магазин прямо в себе в кімнаті та уявити себе улюбленим продавцем, що пробиває на касі товар або справжнім кухарем, що зайде в магазин за свіжими продуктами для створення чергового кулінарного шедевра!
Особливості:
сканер обладнаний світловим індикатором і під час натискання відтворює характерні звуки сканування;
великий вибір яскравих різноманітних товарів;
компактна стійка з ергономічними поличками;
чудово опрацьований дизайн і гармонійне поєднання кольорів;
симуляція тематичних ігрових сюжетів.
Усі елементи набору виготовлені з високоякісного первинного пластику, що чудово стійкий до механічних пошкоджень. А продуманий дизайн і функціональність елементів зроблять гру реалістичнішою та цікавішою.
До комплектації входить усе необхідне для відкриття першого магазину. Касова зона обладнана функціональним сканером і вагами для точного зважування продуктів. Всі продукти можна красиво виставити на вітрину та зазначити поціновувачами. Також до ігрового набору входить компактний кошик для продуктів.
Розмір ігрової моделі в зібраному вигляді — 51х27х78 см.
Розмір упаковки:
48.5 см × 12 см × 76 см
Весь каталог ігрових наборів ви можете подивитися, натиснувши ↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 780 мм |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий ігровий набір | Дитячий ігровий набір |
| Ігровий набір | Ігровий набір |
- Ціна: 1 764 ₴


