
Дитячий ігровий набір магазин-супермаркет 922-204 61 предмет
- В наявності
- Код: 922-204
1 354 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий ігровий набір магазин-супермаркет 922-204 61 предмет
Іграшковий набір 922-204 настільки деталізований, що схожий на справжній торговий куточок. Яскраві елементи, корисні аксесуари захоплять дитину. Юний підприємець відразу ж візьметься за «роботу», дбайливо розкладаючи овочі та фрукти. Насичена колірна гама настроює на творчий лад.
Набір компактний. Підходить для ігор удома та на відкритому повітрі. Конструкція проста, дитина зможе самостійно розкладати магазин і збирати назад.
Виріб виготовлений із міцного та безпечного пластику. Ігровий комплект можна брати із собою в садок або подорожі. Модель компактна, тому не займе багато місця. З таким магазином малятко із задоволенням візьметься за ведення господарства. Грайте разом із дитиною, попутно вивчаючи ази арифметики.
Особливості:
прилавк 46-24-в87см,
каса
сканер,
звукові ефекти,
світлові ефекти,
продукти,
61 предмет,
на бат-ку.
Весь каталог ігрових наборів ви можете подивитися, натиснувши ↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Зелений |
| Розміри | |
| Висота | 870 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий ігровий набір | Дитячий ігровий набір |
| Ігровий набір | Ігровий набір |
- Ціна: 1 354 ₴






