
Дитяча музична іграшка M33A барабанна установка
- В наявності
- Код: M33A
1 764 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча музична іграшка M33A барабанна установка
Іграшкова дитяча Барабанна установка M33A Performer має дуже реалістичний вигляд і низку функцій, які притаманні справжнім барабанним встановленням, які використовують професійні музиканти.
Барабанна установка M33A Instrument Jazz Drum комплектується барабанами та тарілками. У наборі ви знайдете 6 карток, які можна ставити та під'єднувати до барабана для відтворення мелодії для відстукування ритму та такту. Барабан стане чудовим подарунком для дитини віком від 2 років, який проявляє цікавість до музики та співу.
Особливості:
5 барабанів
2 тарілки
Стільчик
6 карток
Розмір барабанного встановлення 67х40,5 см
Висота 72 см
Світлові ефекти
Не комплектується мікрофоном
Весь каталог музичних інструментів ви можете подивитися натиснувши
↓↓↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Барабан |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 720 мм |
| Довжина | 670 мм |
| Ширина | 405 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитяча музична розвивальна іграшка | Дитяча музична розвивальна іграшка |
- Ціна: 1 764 ₴


