
Дитячий ігровий набір магазин-супермаркет 63 T-2 із сканером і кавомашиною
- В наявності
- Код: 180820
1 805 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий ігровий набір магазин-супермаркет 63 T-2 із сканером і кавомашиною
Цей супермаркет 2 в 1 подарує дітям море радості та можливість відчути себе справжніми продавцями й кухарями одночасно! У комплекті є продукти, каса, сканер і навіть апарат з напоями, кавомашина та ігри, що створюють атмосферу справжнього магазину-кафе. Каса та сканер обладнані підсвічуванням і звуковими ефектами, що робить гру ще реалістичнішою. Малюки зможуть «пробивати» покупки, готувати та обслуговувати клієнтів, розвиваючи уяву, соціальні навички та комунікацію. Такий набір стане чудовою розвагою для компанії дітей, а також цікавим подарунком на будь-яке свято.
Особливості:
формат 2 в 1;
яскраве підсвічування та звукові ефекти;
музика та озвучення англійською мовою;
сканер працює від 2 батарейок типу ААА (не входять у комплект);
каса працює від 3 батарейок типу АА (не входять у комплект);
у комплекті продукти, посуд та аксесуари;
автомат з напоями;
кавомашина;
ігри;
реалістичний дизайн із деталями, як у справжньому магазині;
розвиває уяву, соціальні навички та комунікацію.
• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
Колір на вибір: (нажимай на картинку для переходу)
Весь каталог ігрових наборів ви можете подивитися, натиснувши ↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Висота | 580 мм |
| Довжина | 585 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий ігровий набір | Дитячий ігровий набір |
| Ігровий набір | Ігровий набір |
- Ціна: 1 805 ₴


