
Дитячий ігровий набір магазин-супермаркет 1101-2 із сканером і кавомашиною
- В наявності
- Код: 180822
1 589 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий ігровий набір магазин-супермаркет 1101-2 із сканером і кавомашиною
Дитячий супермаркет із кавомашиною — це справжній світ покупок і смаколиків у вашій кімнаті!
У наборі є все, щоб відчути себе власником магазину: продукти, каса зі сканером і навіть міні-кафе з ароматною кавою. Завдяки підсвічуванню та звуковим ефектам процес «покупок» виглядає як у справжньому супермаркеті. Малюки зможуть сканувати товари, рахувати «гроші», обслуговувати клієнтів і вигадувати безліч веселих сюжетів. Такий набір не тільки дарує радість, а й розвиває фантазію, уяву та комунікативні навички. Це ідеальний подарунок, що подарує години захопливої гри!
Особливості:
зібраний супермаркет: 50,5х25,5х44 см;
яскраве підсвічування та звукові ефекти;
музика та озвучення англійською мовою;
сканер працює від 2 батарейок типу “ААА” (не входять у комплект);
каса працює від 3 батарейок типу “АА” (не входять у комплект);
у комплекті продукти, посуд та аксесуари;
кавомашина;
муляж грошей;
шафа з продуктами;
реалістичний дизайн із деталями, як у справжньому магазині;
розвиває уяву, соціальні навички та комунікацію.
• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
Колір на вибір: (нажимай на картинку для переходу)
Весь каталог ігрових наборів ви можете подивитися, натиснувши ↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Висота | 440 мм |
| Довжина | 505 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий ігровий набір | Дитячий ігровий набір |
| Ігровий набір | Ігровий набір |
- Ціна: 1 589 ₴


