
Дитяче піаніно-синтезатор BD-611 61 мелодія з мікрофоном
- В наявності
- Код: BD-611
1 411 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяче піаніно-синтезатор BD-611 61 мелодія з мікрофоном
Синтезатор BD-611 — чудовий вибір для батьків, які хочуть із ранніх років прищепити дитині любов до творчості та музики. Допоможе розвинути фантазію та навички співу, слухову та зорову пам'ять, поліпшити моторику рук і уважність.
Синтезатор складається з піаніно на ніжках і стільчика, є функція записування, MP3, USB-вхід, музичні та світлові ефекти. У комплекті йде мікрофон.
Характеристики:
Муз, світло, бат-ка,
Розмір: 60*23.5*8.5
Паковання: картонна коробка
Весь каталог ігрових наборів ви можете подивитися, натиснувши ↓
ЧОМУ ВАРТО КУПУВАТИ У НАС:
- ШВИДКА ДОСТАВКА у Ваше місто Новою Поштою (1-2 дні);
- МИ НЕ ВИМАГАЄМО ПЕРЕДОПЛАТИ! Оплата проводиться під час отримання й огляду товару на пошті!
- РЕАЛЬНІ ФОТОГРАФІЇ.
- МИ ВІДКРИТИ ДЛЯ СПІЛКУВАННЯ та з радістю відповімо на всі ваші запитання
— ПОВЕРНЕННЯ АБО ОБМІН товару упродовж 14 днів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Синтезатор |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий синтезатор | Дитячий синтезатор |
| Дитяче піаніно | Дитяче піаніно |
- Ціна: 1 411 ₴

