
Дитячий ігровий набір магазин-супермаркет 922-194 сканер продукти ваги візка та кошика 80 елементів
- В наявності
- Код: 158763
1 882 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий ігровий набір магазин-супермаркет 922-194 сканер продукти ваги візка та кошика 80 елементів
Навіщо йти в магазин, якщо вдома вже є справжній супермаркет? Іграшковий набір складається з 80 елементів, які відтворюють супермаркет і атмосферу в ньому. Пластикова стійка з поличками та бічними відсіками для продуктів майже не відрізняється від справжньої. Іграшкові ваги імітують електронні, за допомогою яких зазвичай зважують овочі та фрукти. Сканер підсвічується і видає реалістичний звук. А різноманітність харчових продуктів та інших аксесуарів дає змогу покласти в кошик або візок те, що душа забажає. Наприклад, пляшку з молоком, йогурт або соус. У грі може брати участь одна дитина або ж відразу кілька. Це дає змогу приміряти роль продавця або покупця, а також розвивати комунікативні навички.
Особливості:
80 елементів у наборі;
торгова стійка з поличками та бічними відсіками для продуктів;
сканер відтворює звукові ефекти та світлові сигнали;
сканер працює від 2 батарейок типу «АА» (не додаються);
іграшкові овочі, фрукти та інші харчові продукти;
у наборі є кошик і візок для покупок;
імітація електронних ваг;
легкозбірна конструкція ігрового супермаркету;
велика кількість аксесуарів (пляшки, коробки та ін.);
простий і зрозумілий функціонал супермаркету;
розміри супермаркету в зібраному вигляді — 51х21х82 см.
Весь каталог ігрових наборів ви можете подивитися, натиснувши ↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий ігровий набір | Дитячий ігровий набір |
| Ігровий набір | Ігровий набір |
- Ціна: 1 882 ₴


