
Дитячий ігровий набір магазин-супермаркет 922-202 сканер продукти ваги візка та кошика 81 елемент
- Немає в наявності
- Код: 158768
1 882 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий ігровий набір магазин-супермаркет 922-202 сканер продукти ваги візка та кошика 81 елемент
Представляємо до вашої уваги сучасний супермаркет! Усередині коробки ви знайдете все необхідне для створення цікавої тематичної гри: простору касу з полицями, холодильником, кавоваркою та касовим апаратом. Також до комплекту входять різні продукти, які можна розкласти по полицях. Касовий апарат і сканер мають звукові та світлові ефекти, які додадуть грі реалістичнішого.
Особливості:
іграшковий набір містить 81 деталь;
супермаркет має конструкцію, що легко збирається;
простора каса з полицями, холодильником і кавомашиною;
касовий апарат зі сканером, які мають звукові та світлові ефекти;
паперові купюри та монети;
набір продуктів;
тематичні наклейки;
касовий апарат працює від 2 батарейок типу АА (до комплекту не входять);
сканер працює від 2 батарейок типу АА (до комплекту не входять);
розмір супермаркету в складеному вигляді — 69х38х37 см;
виготовлений із міцного пластику.
Весь каталог ігрових наборів ви можете подивитися, натиснувши ↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість предметів в наборі | 71-100 |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 870 мм |
| Довжина | 690 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий ігровий набір | Дитячий ігровий набір |
| Ігровий набір | Ігровий набір |
- Ціна: 1 882 ₴


