
Дитячий електромобіль на акумуляторі двомісний Джип Toyota Tundra TR-3572/69 з пультом радіокерування для дітей 3-8 років Рожевий
- В наявності
- Код: TR-3572/69
13 165 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електромобіль на акумуляторі двомісний Джип Toyota Tundra TR-3572/69 з пультом радіокерування для дітей 3-8 років Рожевий
Дитячий електромобіль JOY — це сучасний і яскравий пікап для маленьких водіїв. Оснащен двома моторами по 45W і акумулятором 24V 5Ah, автомобіль забезпечує плавний рух із максимальною швидкістю до 6 км/год.
Модель має пульт дистанційного керування для батьківського контролю, амортизатори для комфортної їзди, EVA-колеса, аудіопанель із Bluetooth і USB, а також звукові ефекти з попередньо завантаженими мелодіями. Комфортні сидіння з екошкіри та безпечні ремені роблять катання безпечним і приємним.
Характеристики:
Максимальне навантаження 40 кг
Кількість двигунів 2
Потужність двигуна 45 Вт
Кількість акумуляторів 1
Ємність батареї 24 В/5 А·год
Пульт дистанційного керування
Передні передачі/задня
Максимальна швидкість до 6 км/год
Задні амортизатори
Кількість сидінь — 2
Матеріал сидінь екошкіра
Колеса прогумована EVA
Аудіопанель, Bluetooth, USB
Звукові ефекти з попередньо завантаженими мелодіями
Передні ліхтарі
Кнопка безпеки STOP
Ремені безпеки
Відчиняння дверей
Індикатор заряду
Набір Toyota Tundra:
пульт дистанційного керування
інструкція,
монтажний комплект
зарядний пристрій 24 В/1000 мА·год
• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення й налаштувань екрана.
Переваги моделі:
Можна керувати як пультом, так і з кабіни
Світлові та звукові ефекти, світяться фари
Додаткові кнопки на панелі, TF, MP3, USB-роз'єм
Колір на вибір (натискай на картинку для переходу):
Весь каталог дитячих електромобілів ви можете подивитися, натиснувши 897
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | Радіоуправління (пульт ДУ), З кабіни водія |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 2 |
| Максимальна швидкість | 6 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 40 кг |
| Марка | Toyota |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Особливості | Звукові ефекти, Відчиняємі дверцята, MP3-роз'єм |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Колір | Рожевий |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Зарядний пристрій | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий електромобіль на акумуляторі | Дитячий електромобіль на акумуляторі |
| Дитячий електромобіль на акумуляторі Джип | Дитячий електромобіль на акумуляторі Джип |
| Електромобіль | Електромобіль для дітей |
- Ціна: 13 165 ₴


