
Дитяча машинка джип з пультом радіокерування 666-781 на акумуляторі зі світловими ефектами
- В наявності
- Код: 191323
1 592 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча машинка джип з пультом радіокерування 666-781 на акумуляторі зі світловими ефектами
Цей драйвовий джип на радіокеруванні створений для ефектних трюків і яскравих заїздів. Модель обладнана роликовими колесами з підсвічуванням, що дозволяє рухатися в різних напрямках і виконувати фантастичні трюки. Керування можливе як за допомогою пульта, так і браслета, що додає грі інтерактивності. Машинка має режим демонстрації для видовищного автошоу одним натисканням кнопки.
Особливості:
розміри: 28х18х16,5 см;
машинка працює від акумулятора 3.7 V, який разом із дротом для його керування включено до набору;
машинка керується як за допомогою пульта, так і браслета;
пульт керування працює від 2 батарейок типу “АА” (не включені);
браслет працює від 2 батарейок типу “ААА” (не включені);
машинка підсвічується при роботі;
режим демонстрації;
роликові колеса;
функціональна підвіска.
• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
Весь каталог дитячих радіокерованих іграшок ви можете подивитися, натиснувши ↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 165 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Основні | |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Стан | Новий |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Колір корпусу | Зелений |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| машинка на радіоуправлінні | машинка на радіоуправлінні |
- Ціна: 1 592 ₴


