
Дитяча машинка джип з пультом радіокерування 666-733 на акумуляторі зі світловими ефектами
- В наявності
- Код: 178096
2 051 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча машинка джип з пультом радіокерування 666-733 на акумуляторі зі світловими ефектами
Потужний джип подарує максимум драйву та емоцій! Він обладнаний масивними гумовими колесами для впевненого руху по будь-якій поверхні, а також стильним підсвічуванням, що додає драйву під час гри. Особлива фішка — автоматичне відчинення дверей: достатньо натиснути кнопку на пульті або просто піднести руку до сенсорного датчика спереду. Така машинка не залишиться без уваги та гарантовано подарує море яскравих емоцій!
Особливості:
розмір іграшки: 35х25х19 см;
виконано у вигляді крутого джипа;
великі гумові шини;
пульт керування 2.4G працює від 2-х батарейок типу “АА” (до комплекту не додано);
рухи: вперед/назад, вправо/вліво;
машинка працює від акумулятора 7.4V, що разом з USB-кабелем додано до комплекту;
масштаб 1:12;
підсвічування фар;
сенсорні датчики;
амортизація;
автоматичне відчинення дверей (активується затисканням спеціальної кнопки на пульті або при піднесенні руки до сенсорних датчиків спереду машинки);
машинка виконана з міцного пластику.
• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
Весь каталог дитячих радіокерованих іграшок ви можете подивитися, натиснувши ↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Основні | |
| Масштаб моделі | 1:12 |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Стан | Новий |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| машинка на радіоуправлінні | машинка на радіоуправлінні |
- Ціна: 2 051 ₴





