
Дитяча машинка джип з пультом радіокерування 666-645 XNA на акумуляторі зі світловими ефектами
- В наявності
- Код: 191319
1 527 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча машинка джип з пультом радіокерування 666-645 XNA на акумуляторі зі світловими ефектами
Радіокерований джип готовий до складних трас і нестандартних маршрутів! Він має гусеничний хід та круту амортизацію, що допомагає впевнено долати нерівності й перешкоди. У комплекті передбачені змінні гумові шини, що відкривають більше можливостей для гри та експериментів із трасами. Ця модель створена для тих, хто любить досліджувати нові маршрути та отримувати максимум вражень від кожного заїзду.
Особливості:
розміри машинки: 29,5х18х16,5 см;
гусеничний хід;
амортизація;
змінні гумові шини;
машинка працює від акумулятора 7.4V, що разом із USB-кабелем додано до комплекту;
пульт дистанційного керування працює від 2-х батарейок типу “АА” (не додано до комплекту);
рухи: вперед/назад, вправо/вліво;
виконано з пластику;
для дітей від 6 років.
• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
Весь каталог дитячих радіокерованих іграшок ви можете подивитися, натиснувши ↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 165 мм |
| Довжина | 295 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Основні | |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Стан | Новий |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| машинка на радіоуправлінні | машинка на радіоуправлінні |
- Ціна: 1 527 ₴

