
Дитяча музична іграшка Q 530 барабанна установка зі стільчиком
- В наявності
- Код: 160469
2 559 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча музична іграшка Q 530 барабанна установка зі стільчиком
Найвеселіша іграшка про яку мріє кожен хлопчик! Ціла барабанна установка, яка точно повторює всі елементи справжнього аналога: чуттєва пластикова мембрана, 2 зручні палички для гри, стільчик та педаль, яка дозволяє залучити ноги під час гри.
Але це ще не все! Іграшка має додаткові режими, які супроводжуються звуковим та світловим ефектами: режим навчання “повторюй за мною”, караоке, піаніно та різні тематичні звуки. Іграшка одразу стане улюбленою та відкриє дитині дивовижний світ ритму!
ПРИМІТКА: інструкція, що входить до комплекту, має універсальний характер і може відрізнятися від моделі барабанної установки, яку ви придбали.
Особливості:
установка включає 5 барабанів та 3 тарілки;
знімний мікрофон;
6 карток з нотами та словами;
добре опрацьований дизайн іграшки;
чуттєва пластикова мембрана;
2 палички для гри;
стільчик;
додаткові режими роботи зі звуковим та світловим супроводом:
піаніно
караоке
“повторюй за мною”
тематичні звуки
присутня можливість підключення до телефону;
яскраве підсвічування;
додаткові ефекти працюють від 3 батарейок типу АА (до комплекту не входять).
• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
Весь каталог музичних інструментів ви можете подивитися натиснувши
↓↓↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Барабан |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 720 мм |
| Довжина | 670 мм |
| Ширина | 405 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитяча музична розвивальна іграшка | Дитяча музична розвивальна іграшка |
- Ціна: 2 559 ₴


