
Дитяча машинка джип з пультом радіокерування 666-860 на акумуляторі з гумовими шинами
- В наявності
- Код: 191331
1 665 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча машинка джип з пультом радіокерування 666-860 на акумуляторі з гумовими шинами
Потужний джип на радіокеруванні готовий до випробувань на будь-якій трасі! Завдяки великим гумовим шинам та амортизації він впевнено долає нерівності та зберігає стабільність у русі. Міцний металопластиковий корпус витримує активні заїзди, а розгін до 15 км/год забезпечує динамічну гру. Крута іграшка, що подарує безліч незабутніх вражень!
Особливості:
розміри машинки: 34х26х16 см;
амортизація;
великі гумові шини;
металопластиковий корпус;
машинка працює від акумулятора 7.4V, що разом із USB-кабелем додано до комплекту;
пульт дистанційного керування працює від 2-х батарейок типу “АА” (не додано до комплекту);
масштаб: 1:12;
розганяється до 15 км/год;
рухи: вперед/назад, вправо/вліво;
для дітей від 6 років.
• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
Весь каталог дитячих радіокерованих іграшок ви можете подивитися, натиснувши ↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Основні | |
| Масштаб моделі | 1:12 |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Стан | Новий |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Колір корпусу | Синій |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| машинка на радіоуправлінні | машинка на радіоуправлінні |
- Ціна: 1 665 ₴


