
Велосипед гірський двоколісний однопідвісний сталевий Corso Genesis G-24377 24 дюйми 11" рама Зелений
- В наявності
- Код: 181935
6 699 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед гірський двоколісний однопідвісний сталевий Corso Genesis G-24377 24 дюйми 11" рама Зелений
Характеристики:
Рама: сталева, розмір 11".
Колеса: 24".
Вилка: сталева амортизаційна, 38 мм.
Диски: протиударні, ширина 28 мм.
Шатуни: сталеві, з матовим пластиковим напилення, втулка на промпідшипниках.
Педалі: пластикові, на підшипниках.
Кермо: сталь.
Винос керма: алюмінієвий, 55 мм.
Гума: 24x2.125.
Кількість швидкостей: 21.
Задня зірка: SunRun, 7 зірок.
Моноблоки: SunRun index L3 R7.
Задній перемикач швидкостей: SunRun.
Втулка: із промпідшипником – плавність ходу.
Гальма: механічні дискові, діаметр 160 мм.
• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
Переваги моделі:
Регульовані за висотою сидіння й кермо
Міцна сталева рама;
Надійні дискові гальма;
Кольори в наявності (натискай на картинку для переходу):
Інші моделі велосипедів ви можете подивитися натиснувши ↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | З 12 років |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 11" |
| Зріст велосипедиста | 120-145 |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Зелений |
| Додаткові характеристики | |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Педали | Платформні |
| Підніжка | Так |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двоколісний Велосипед гірський | Двоколісний Велосипед гірський |
| Гірський велосипед | Гірський велосипед |
- Ціна: 6 699 ₴









