
Велосипед гірський двоколісний однопідвісний сталевий Corso STARK SK-24062 24 дюйми 12" рама Чорний
- В наявності
- Код: 168556
7 225 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед гірський двоколісний однопідвісний сталевий Corso STARK SK-24062 24 дюйми 12" рама Чорний
Характеристики:
РАМА - СТАЛЬ 12``
КОЛЕСА 24``, ПЕРЕДНЯ ТА ЗАДНЯ ВТУЛКИ НА ПРОМПІДШИПНИКАХ.
ВИЛКА АМОТИЗАЦІЙНА - 38ММ
ДИСКИ АЛЮМІНІЄВІ ПРОТИУДАРНІ 28 ММ
ШАТУНИ - СТАЛЕВІ 152 ММ
ПЕДАЛІ ПЛАСТИКОВІ З ПІДШИПНИКОМ.
КЕРМО, СТОЯК КЕРМА, СТОЯК СИДІННЯ - СТАЛЬ.
ВИНОС КЕРМА РЕГУЛЮЄТЬСЯ ПО ВИСОТІ.
ГУМА (ПОКРИШКА) J-EAKIA 24``x2.125
21 ШВИДКІСТЬ
ЗІРКА ТРІСКАЧКА - Shunfeng SF-FW05 7S, 14-28 зубов, індексна.
ПЕРЕДНІ ПЕРЕМИКАЧІ - SAIGUAN моноблоки
Задній перемикач SAIGUAN HG-36.
НАПРЯМНИЙ ЛАНЦЮГ SAIGUAN QD-08.
ДИСКОВІ ГАЛЬМА 160 ММ
ЗАХИСТ ЗАДНЬОГО ПЕРЕМИКАЧА.
• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
Переваги моделі:
Регульовані за висотою сидіння й кермо
Міцна сталева рама;
Надійні дискові гальма;
Кольори в наявності (натискай на картинку для переходу):
Інші моделі велосипедів ви можете подивитися натиснувши ↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | З 12 років |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 12" |
| Зріст велосипедиста | 120-145 |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Педали | Платформні |
| Підніжка | Так |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двоколісний Велосипед гірський | Двоколісний Велосипед гірський |
| Гірський велосипед | Гірський велосипед |
- Ціна: 7 225 ₴









