
Дитяча пожежна машина з пультом радіокерування 666-192 NA пускає воду світлові та звукові еффекти
- В наявності
- Код: 666-192 NA
1 999 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча пожежна машина з пультом радіокерування 666-192 NA пускає воду світлові та звукові еффекти
Пожежна спецтехніка 666-192 NA стане головною іграшкою вашого малюка на довгий час. Важко не зануритися в гру з головою, коли твоя радіокерована машинка по-справжньому пускає воду зі шланга! Модель виконана в реалістичному дизайні та привертає увагу яскравим сигнальним кольором, деталізацією корпусу та гучною сиреною.
Головні особливості моделі:
Функція водомета: Вода заливається в корпус за допомогою спеціальної баночки (йде в комплекті), а шланг крутиться на 90°. Подача води активується кнопкою на пульті.
Світлові ефекти: Проблискові маячки світяться червоним та синім кольорами під час руху.
Звуковий супровід: Реалістичні звуки сирени, що розносяться на всю околицю. Кнопка on/off дозволяє вимкнути звук, залишивши лише рух.
Деталізація: На даху розташовані дві знімні драбини для імітації рятувальних робіт.
Повне дистанційне керування:
Рух вперед/назад.
Повороти вліво/вправо.
Окрема кругла кнопка для дистанційного пуску води.
Технічні характеристики:
Акумулятор: 4.8 V (заряджається через USB).
Габарити машинки: 30 х 10 х 11 см.
Розмір упаковки: 40 х 15 х 17 см.
• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
Весь каталог дитячих радіокерованих іграшок ви можете подивитися, натиснувши ↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Основні | |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Стан | Новий |
| Тип моделі | Пожежна машина |
| Колір корпусу | Червоний |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 4.8 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| машинка на радіоуправлінні | машинка на радіоуправлінні |
- Ціна: 1 999 ₴










