
Велосипед гірський двоколісний однопідвісний на сталевій рамі Azimut Forest 24 D+ 24 дюйми 12,5 рама червоний
- В наявності
- Код: forest 24 d-1
6 282 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед гірський двоколісний однопідвісний на сталевій рамі Azimut Forest 24 D+ 24 дюйми 12,5 рама червоний
Azimut Forest 24 D+ — гірський велосипед Зумілий поєднати в собі найкращі якості, якими має мати сучасний і надійний велосипед. Надійні дискові гальма, міцна сталева рама, обладнання Shimano стануть надійними супутниками на будь-якому маршруті. Цей аматорський велосипед підійде як для катання містом, так і для легкого бездоріжжя!
Сборка на 80%. Перед відправленням велосипед повністю збирається і настроюється. Після цього з нього знімають кермо, сідло та переднє колесо, для паковання, все інше зібрано!
Рекомендуємо після "облягання" велосипеда (активна їзда 1-2 місяці) провести технічний огляд і повторне настроювання велосипеда, для тривалого та комфортного користування.
Основні характеристики:
Виробник: Azimut
Стать Унісекс
Тип велосипеда: Гірський MTB
Вікова група: З 12 років
Діаметр колеса/диска: 24"
Розмір рами: 12,5"
Заднє гальмо: Дискове механічне
Матеріал виготовлення рами: Вуглецева сталь
Кількість коліс велосипеда 2
Тип амортизації Передній
Переднє гальмо Дискове механічне
Кількість швидкостей: 21.0
Форм фактор рами: Цілісна
Конструкція вилки: Пружинно-еластомірна
Хід вилки: 70.0(мм)
Вага: 17.0 (кг)
Надувні колеса Так
Максимальна вага: 120.0(кг)
Рвошифт: shifter YD-K22
Вилка: GW-715F sus fork
Касета: freewheel 14-28T 7S FRICTION
Обода: Alloy single rim
Комплектація: підніжка, світловідбивачі
Каретка: D-type B.B parts D-3
Кермова колонка: Neco threadless head parts
Рама: Hi-ten steel frame
Покришки: Kylin 26х2.10
Цепь: KMC C30 Chain 1/2"*3/32"*108L
Тип гальма: Disc-brake
Тормоза: YK-2 Thread Disc brake & half alloy brake lever YD-B45
Моноблоки з точковим перемиканням
Переваги моделі:
Дискові гальма
Великі колеса 26 дюймів для кращої прохідності
Підходить як для чоловіків і для жінок
В наявності кольори (тисни на картинку для переходу):
Інші моделі велосипедів ви можете подивитися натиснувши ↓
ЧОМУ ВАРТО КУПУВАТИ У НАС:
- ШВИДКА ДОСТАВКА у Ваше місто Новою Поштою (1-2 дні);
- МИ НЕ ВИМАГАЄМО ПЕРЕДОПЛАТИ! Оплата проводиться під час отримання й огляду товару на пошті!
- РЕАЛЬНІ ФОТОГРАФІЇ.
- МИ ВІДКРИТИ ДЛЯ СПІЛКУВАННЯ та з радістю відповімо на всі ваші запитання
— ПОВЕРНЕННЯ АБО ОБМІН товару упродовж 14 днів.
Регион доставки:
Вся неокупована кацапами територія України
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azimut |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 17 кг |
| Вікова група | З 12 років |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 14" |
| Зріст велосипедиста | 135-150 |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 70 мм |
| Колір | Червоний |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість зірок | 3 |
| Конструкція рульової колонки | Неінтегрована |
| Кріплення дискового гальма | Рама |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Педали | Платформні |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Кермо | З підйомом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Велосипед гірський Azimut Forest 24 D+ | Велосипед гірський Azimut Forest 24 D+ |
| Двоколісний Велосипед гірський | Двоколісний Велосипед гірський |
| Гірський велосипед | Гірський велосипед |
- Ціна: 6 282 ₴




