
Надувний односпальний матрац Bestway 67223 з ножним насосом 76х185х22 см
- В наявності
- Код: 67223
855 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний односпальний матрац Bestway 67223 з ножним насосом 76х185х22 см
Надувний матрац Bestway з вбудованим ножним насосом дасть змогу швидко й без особливих зусиль організувати спальне місце. Спеціальна підтримувальна система, яка набуває форми тіла, забезпечує комфортний відпочинок. Компактно складається й займає мало місця під час транспортування, що дає змогу брати його із собою на пляж або виїзди на природу.
Виготовлений матрац із міцного вінілу, який стійкий до впливу води та сонячних променів. Верхній шар покритий приємним на дотик і м'яким флоком, який запобігає ковзанню простирадла.
Характеристики:
Довжина — 185 см
Ширина — 76 см
Висота — 22 см
Весь каталог надувних щільностей ви можете подивитися тут
↓↓↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
Регион доставки:
Києв, Одеса, Харків, Дніпр, Запоріжжя, Львів, Кривой Рог, Ніколаєв, Маріополь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Чернігови, Черкаси, Хмельницький, Житомир, Червці, Суми, Рівное, Івано-Франковськ, Кропінієвський, Кременчуг, Тернополь, Луц, Біла Церква, Мелітополь, Ужрород, Нікополь, Слав'янськ, Бердянськ, Павлоград, Бровани, Каменець-Подольський, Александрія й багато інших
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 1850 мм |
| Ширина | 760 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матрас надувної односпальні | Матрац надувний односпальний |
| Надувне ліжко | Надувне ліжко |
| Надувний матрац | Надувний матрац |
- Ціна: 855 ₴







