
Надувний двоспальний матрац Bestway 67003 флокований 152х203х22 см
- В наявності
- Код: 67003
962 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний двоспальний матрац Bestway 67003 флокований 152х203х22 см
Надувний матрац BESTWAY 67003 завширшки 152 см, серія Flocked Air Bed може з комфортом помістити двох осіб. Після придбання матраца ви більше не будете панічно шукати, куди визначити спати гостей, що затрималися до ночі. Якщо раптово зібралися на природу, не доведеться думати, що підстелити та на чому сидіти. Також ці матраци використовують у наметах, щоб не спати на "блакитній" землі. Матрац BESTWAY 67003 допоможе зберегти час у багатьох несподіваних життєвих ситуаціях.
Матеріал матраца: нижня частина, боки та перегородки — високоміцний водонепроникний ПВХ, а верхня частина — щільніше шорстке вінілове покриття за властивостями, схоже на велюр. Перегородки — с Таканчастого типу Coil Beam. Спущений і складений матрац компактний і легко транспортувальний, що робить його невіддільною частиною комфортного відпочинку на дачі. Матраци дуже популярні під час використання на водоймах, хоча фірма-виробник про це нічого не пише.
Насос купується окремо. Надувний матрац BESTWAY 67003 завширшки 152 см, серія Flocked Air Bed може з комфортом помістити двох осіб. Після придбання матраца ви більше не будете панічно шукати, куди визначити спати гостей, що затрималися до ночі. Якщо раптово зібралися на природу, не доведеться думати, що підстелити та на чому сидіти. Також ці матраци використовують у наметах, щоб не спати на "блакитній" землі. Матрац BESTWAY 67003 допоможе зберегти час у багатьох несподіваних життєвих ситуаціях. Матеріал матраца: нижня частина, боки та перегородки — високоміцний водонепроникний ПВХ, а верхня частина — щільніше шорстке вінілове покриття за властивостями, схоже на велюр. Перегородки — с Таканчастого типу Coil Beam.
Спущений і складений матрац компактний і легко транспортувальний, що робить його невіддільною частиною комфортного відпочинку на дачі. Матраци дуже популярні під час використання на водоймах, хоча фірма-виробник про це нічого не пише. Насос купується окремо.
Характеристики:
Довжина: 203 см
Ширина 152 см
Висота 22 см
Інформація (ДxШxВ) 203 x 152 x 22 см
Вага 4,2 кг
Внутрішня система Coil Beam
Гарантія не передбачена
Максимальне навантаження 215 кг
Матеріал ПВХ із велюровим покриттям
Насос купується окремо
Виробник Bestway
Розмір паковання 35x33x11 см
Серія Flocked Air Bed
Країна-виробник Китай
Тип надувний флокований матрац
Паковання картонна коробка
Колір синій
Весь каталог надувних щільностей ви можете подивитися тут
↓↓↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
Регион доставки:
Вся неокупована кацапами територія України
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Максимально допустиме навантаження | 215 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Матеріал | ПВХ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.2 кг |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матрас надувний двометний | Матрац надувний двомісний |
| Надувне ліжко | Надувне ліжко |
| Надувний матрац | Надувний матрац |
- Ціна: 962 ₴










