
Надувний двоспальний матрац Bestway 67004 флокований 203x183x22 см
- В наявності
- Код: 67004
1 069 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний двоспальний матрац Bestway 67004 флокований 203x183x22 см
Огляд надувного двоспального матраца bestway 67004: Коли потрібно поспати інтуїтивно дбаємо про ліжка. Велюровий матрац від Bestway чудово підійде як ліжко. З розмірами 203 см. х 183 см. х 22 см.. Завдяки місткості сон буде гарним і на надувному ліжку легко розміститься до 3 людей. Розмістити гостей уже не проблема. Зроблений із міцного ПВХ, а зверху покритий красивим водонепроникним велюровим матеріалом. Гарне рішення для додаткового, основного ліжка для комфортного сну та відпочинку. Візьміть із собою на природу, не потрібно сидіти та спати на сирій і холодній землі. Розмістіть у наметі, розмістіть на березі надувний матрац і відпочинок стане ще кращим.
Використання надувного двоспального матраца bestway 67004: Ідеально впишеться в будь-який інтер'єр, завдяки своєму нейтральному темному синьому забарвленню стане непомітним серед інших меблів. Замінить традиційне ліжко. Допоможе отримати повноцінний сон уночі та вдень. Коли в переносному надувному ліжку немає потреби, його можна здути, використовуючи швидкий випуск повітря повітря повітряним клапаном, випустивши все повітря, його можна просто скласти в коробку та прибрати в шафу. У складеному стані практично не займає місце в кімнаті.
Характеристики:
Довжина: 203 см
Ширина 183 см
Висота 22 см
Інформація (ДxШxВ) 203 x 183 x 22 см
Вага 5 кг
Внутрішня система Coil Beam
Гарантія не передбачена
Максимальне навантаження 215 кг
Матеріал ПВХ із велюровим покриттям
Насос купується окремо
Виробник Bestway
Розмір паковання 35x33x14 см
Серія Flocked Air Bed
Країна-виробник Китай
Тип надувний флокований матрац
Паковання картонна коробка
Колір синій
Весь каталог надувних щільностей ви можете подивитися тут
↓↓↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
Регион доставки:
Вся неокупована кацапами територія України
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Максимально допустиме навантаження | 215 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Матеріал | ПВХ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1830 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матрас надувний двометний | Матрац надувний двомісний |
| Надувне ліжко | Надувне ліжко |
| Надувний матрац | Надувний матрац |
- Ціна: 1 069 ₴


