
Надувне двоспальне ліжко Bestway 67699 152 х 203 х 36 см
- В наявності
- Код: 67699
1 766 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувне двоспальне ліжко Bestway 67699 152 х 203 х 36 см
Двоспальне надувне ліжко серії Tritech Airbed виготовлене за технологією I-Beam Construction. Внутрішні перегородки під вагою тіла не деформуються й постійно залишаються стійкими. Вага поширюється рівномірно на всій площі надувного ліжка.
Приємне флоковане покриття поверхні ліжка, яке схоже на велюр, не дасть зісковзувати постільну білизну та покривала, легко чиститься без застосування спеціальних засобів. Ліжко можна накачати будь-яким електричним або механічним насосом виробника. Для цього ліжко забезпечене спеціальним клапаном для під'єднання зовнішнього насоса. До комплекту входить зручна сумка для перенесення ліжка та спеціальна самоклейна латочка.
Характеристики:
Виробник: Bestway
Країна-виробник: Китай
Продукт: Надувне ліжко
Серія: PavilloTM
Тип серії: Tritech
Серия: стандарт
Колір: коричневий
Кількість місць: 2-місна
Розмір: 152 х 203
Розмір габаритний: 152 х 203 х 36
Максимальне навантаження: 273 кг
Надійність конструкції: I-BeamTM: одношаровий ПВХ
Фіксація конструкції: підтримка нижній контур, поздовжня, вертикально-балкова
Матеріал: матеріал ПВХ
Покриття: флок
Щільність матеріалу: 0.3 мм
Товщина покриття: 0.10
Весь каталог надувних щільностей ви можете подивитися тут
↓↓↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
Регион доставки:
Вся неокупована кацапами територія України
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Максимально допустиме навантаження | 300 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Комплектація | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двоспальне ліжко надувне | Двоспальне ліжко надувне |
| Надувне ліжко | Надувне ліжко |
- Ціна: 1 766 ₴




