
Круглий сімейний надувний басейн Bestway 57270 (305х76 см) з фільтром насоса
- В наявності
- Код: Bestway 57270
3 209 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Круглий сімейний надувний басейн Bestway 57270 (305х76 см) з фільтром насоса
Надувний басейн Bestway 57270/57109 Fast Set вирізняється простотою та легкістю. Стінки басейну, виготовлені з армованого ПВХ, зовнішній шар — поліестер для особливої міцності. Підтримка бортів здійснюється за допомогою надувного кільця, яке підіймається в міру наповнення басейну та розправляє його стінки.
Для встановлення басейну потрібен плоский, горизонтальний майданчик. Час збирання та під'єднання басейну не більш ніж 10-15 хвилин. На холодну пору року не рекомендуємо залишати басейн просто неба.
Зручний зливний клапан дає змогу приєднати садовий шланг, що дає можливість злити воду в будь-яке місце.
Характеристики:
Об'єм: 3638 л
Розмір: 305х76 см
Вага: 10 кг
Розмір упаковки: 47*29*31 см
Насос-фільтр потужністю 1249 л/год
Переваги моделі:
До комплекту входить фільтр-насос
Забезпечує надійність тришаровий ПВХ-матеріал
Збирання та під'єднання займає 15 хвилин
Весь каталог басейнів ви можете подивитися натиснувши
↓↓↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
Регион доставки:
Києв, Одеса, Харків, Дніпр, Запоріжжя, Львів, Кривой Рог, Ніколаєв, Маріополь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Чернігови, Черкаси, Хмельницький, Житомир, Червці, Суми, Рівное, Івано-Франковськ, Кропінієвський, Кременчуг, Тернополь, Луц, Біла Церква, Мелітополь, Ужрород, Нікополь, Слав'янськ, Бердянськ, Павлоград, Бровани, Каменець-Подольський, Александрія й багато інших
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Вага | 12.3 кг |
| Висота | 76 см |
| Діаметр | 305 см |
| Об`єм | 3638 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Надувний басейн | Надувний басейн |
| Сімейний басейн | Сімейний басейн |
| Сімейний надувний басейн | Сімейний надувний басейн |
- Ціна: 3 209 ₴





