
Дитячий круглий надувний басейн Сонце з навісом Bestway 52637 101х97х71 см
- В наявності
- Код: 52637
855 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий круглий надувний басейн Сонце з навісом Bestway 52637 101х97х71 см
Наповніть літо вашої дитини щасливими спогадами про проведений час у затіненому дитячому басейні Bestway! Призначений для дітей віком від 2 років, цей дитячий басейн вміщує 26 л води та має дизайн у формі усміхного сонця, який обов'язково сподобається вашому малюкові.
Басейн має надувний сонцезахисний козирок UV CarefulTM, який забезпечує безпечні затінні веселощі на сонці, поки ваша дитина плюскається і грає, а також м'яку надувну підлогу для додаткового комфорту. Крім того, компактний дизайн полегшує встановлення та демонтаж. Ваша дитина плескатиметься, сміятисяме й усміхатиметься все літо із затіненим дитячим басейном Bestway Sunny Days!
Характеристики:
Вік: від 2 років
Матеріал: вініл
Розмір: 101x97x71 см
Об'єм: 26 л
Навіс
Надувне дно
Весь каталог басейнів ви можете подивитися натиснувши
↓↓↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 71 см |
| Довжина | 101 см |
| Об`єм | 26 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Ширина | 97 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Надувний басейн | Надувний басейн |
| Сімейний басейн | Сімейний басейн |
| Сімейний надувний басейн | Сімейний надувний басейн |
- Ціна: 855 ₴


