
Надувний двоспальний матрац Bestway 6716P велюр 203х152х51 см вбудований електронасос
- В наявності
- Код: 6716P
3 382 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний двоспальний матрац Bestway 6716P велюр 203х152х51 см вбудований електронасос
\
Прокидайтеся відпочилими та свіжими на надувному матраці Bestway! Цей великий двоспальний матрац гарантує жорсткість, міцність і комфорт упродовж усієї ночі. Його компактний розмір і вбудований насос роблять його швидким і зручним для використання в будь-який час. Крім того, завдяки антимікробній обробці Ultra-Fresh® ваш матрац буде захищений від росту бактерій, що викликають запах, цвілі та грибків на поверхні для сну.
Зручна спальна поверхня і міцна конструкція — чудовий сон уже чекає на вас. Внутрішня конструкція матраца виготовлена з матеріалу Tritech, що забезпечує довговічність і міцність, а також дає змогу матрацу зберігати однакову форму незалежно від того, скільки разів він надувається і здувається
Спеціально розроблений для забезпечення міцності, цей матеріал мінімізує втрати повітря впродовж ночі. Спеціальний матеріал Tritech підвищує внутрішню стійкість до розтягування й забезпечує контурну підтримку для комфорту впродовж усієї ночі. Цей міцний, випробуваний під навантаженням матеріал може витримати всю вагу та всі рухи для чудового нічного сну.
Дрейфуйте з комфортом на перфорованих перегородках «wave beam», які допомагають підтримувати вирівнювання хребта та забезпечують контурне зниження тиску під час сну. А конструкція з бортиком по периметру запобігає скочуванню впродовж ночі.
Вбудований насос змінного струму надуває матрац за 5 хвилин, тому ви зможете лягти спати, коли захочете. Вранці клапан швидкого здування забезпечить легкий випуск повітря. Просто помістіть повністю здутний і складений матрац у сумку для перенесення, що входить до комплекту, для зручного транспортування і зберігання.
Характеристики:
Довжина: 203 см
Ширина: 152 см
Висота: 51 см
Вбудований повітряний насос
Максимальне навантаження: 300 кг
Матеріал: ПВХ із велюровим покриттям
Виробник: Bestway
Переваги моделі:
Вбудований електронасос
Міцний матеріал ПВХ
Весь каталог надувних щільностей ви можете подивитися тут
↓↓↓
Для оформлення замовлення телефонуйте телефонами:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Комплектація насосом | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 300 кг |
| Стан | Новий |
| Тип насосу | акумуляторний |
| Колір | Синій |
| Матеріал | ПВХ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 510 мм |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матрас надувної двоспальні | Матрас надувної двоспальні |
| Надувне ліжко | Надувне ліжко |
| Надувний матрац | Надувний матрац |
- Ціна: 3 382 ₴






