
Надувний двоспальний матрац Bestway 67403 велюр 203х163х48 см вбудований електронасос
- В наявності
- Код: 67403
2 139 ₴
+380 (73) 969-35-86
Відділ Продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний двоспальний матрац Bestway 67403 велюр 203х163х48 см вбудований електронасос
\
Виникають ситуації, коли необхідно швидко організувати спальне місце або місце для відпочинку, наприклад, у подорожах, гостях або на дачі.
У цьому разі ідеально підійде надувне ліжко BESTWAY 67403N . Завдяки продуктивному електронасосу, який йде в комплекті, за лічені хвилини можна організувати спальне місце завдовжки.
Надувне ліжко Bestway 67403N з електронасосом компактна та зручна у використанні річ, яка допоможе вам комфортно розмістити гостей, а також можна взяти ліжко із собою в подорож.
Компанія BESTWAY впровадила у свої надувні ліжка технологію Dura-Beam, яка дає змогу зручно спати на надувному ліжку. Всередині матраца створюються внутрішні перегородки, які роблять поверхню матраца жорсткою для комфортного сну.
Надувне Ліжко Bestway 67403N з вбудованим насосом має такі характеристики:
працює від мережі 220 V
функція надування/здування
поворотний клапан для зручності користування
окреме місце для кабелю
Ця модель Надувної Кроваті Bestway 67403N є чудовим рішенням і заміною звичайного ліжка. Надувне ліжко можна використовувати для довгострокового користування. Матрац Bestway зручний для сну та прості у використанні та також легкі в ремонтуванні.
Надувний матрац Bestway 67403N підходить для використання вдома, на дачі, природі або на воді.
Комфортний і зручний, не займає багато місця під час зберігання, легкий у транспортуванні, швидко накачується за допомогою насоса.
тип: матрац
кількість місць — 2
довжина — 203 см
ширина — 163 см
висота — 48 см
вага — 9 кг
Переваги моделі:
Вбудований електронасос
Міцний матеріал ПВХ
Весь каталог надувних щільностей ви можете подивитися тут
↓↓↓
Для оформлення замовлення телефонуйте телефонами:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Комплектація насосом | Так |
| Стан | Новий |
| Тип насосу | акумуляторний |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | ПВХ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 480 мм |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1630 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матрас надувної двоспальні | Матрас надувної двоспальні |
| Надувне ліжко | Надувне ліжко |
| Надувний матрац | Надувний матрац |
- Ціна: 2 139 ₴






